Йоанна Димитрова

Директор на ДГ "Светлина"

Прочети още...

Десислава Гагова

Казвам се Десислава Гагова.
От 2011 година съм част от екипа на ДГ „Светлина“.
Обичам професията си и не мога да си представя да се занимавам с нещо, което не е свързано с деца.

Петя Русева

Да бъдеш учител…, това е мечта, любов, търпение, предизвикателство, това е живот – призвание, а не работа.

Избрах да съм учител, защото тази професия ежедневно ми дава възможност за изява и развитие, което я прави специфична  и много интересна. Накратко казано е като една огромна кутия пълна с безброй различни и иновативни ситуации, нуждаещи се от неспирен двигател за да бъдат осъществени.

Павлина Стоянова

Казвам се Павлина Стоянова и работя като учител в Детска градина "Светлина" № 10. Обичта и силното уважение към личността на детето са водещи в моя избор на професията. Дълбоко вярвам в техните възможности и се старая да открия, изведа и стимулирам уменията и интересите им.

Мария Кузманова

Мисията ми като учител е да осигуря безопасна и здравословна среда за децата, защото те са поверени в нашите ръце.