Философия на преподаване

Призвание и приоритет е да бъдеш детски учител!
Детето е една необятна вселена, която трябва да бъде открита, изследвана и разгадана.

pancheva

Моята цел като учител е да стигна до сърцето на всяко дете, да го поставя в центъра на вселената на неговите мечти и фантазии, а неговата щастлива усмивка и поглед са повече от награда за моя труд.

В моята практика се стремя образованието и възпитанието на детето да са насочени към изграждане на качества у децата като самостоятелност, свободно изразяване на собствено мнение, придобиване на знания и умения чрез игри и практически занимания.

Развиване на творчество и фантазия с помощта на най-различни театрални изяви и безкрайната необятност на приказния свят. За мен е важно за престоя си в детската градина децата да се чувстват сигурни, щастливи и свободни за своите изяви.

Да водиш детето по пътя на неговото израстване, за да стане то независимо, самостоятелно и зряло, това е изкуство!

I група "Горски джуджета"

Учители: Мария Ангелова, Десислава Гагова

II група "Усмивки"