Казвам се Павлина Стоянова и работя като учител в Детска градина "Светлина" № 10. Обичта и силното уважение към личността на детето са водещи в моя избор на професията. Дълбоко вярвам в техните възможности и се старая да открия, изведа и стимулирам уменията и интересите им.

Старая се да накарам всяко дете да се почувства ценно, уверено и можещо. Изграждам положителни навици, които един ден ще ги превърнат във високоефективни хора. Подтиквам ги да изразяват личната си позиция по даден проблем и да аргументират убежденията си.

В съвременните условия трябва да се подбужда познавателната дейност у детето. Използвам интерактивни методи на обучение и се старая да ангажирам вниманието им с увлекателни, достъпни и интересни занимания

I група "Горски джуджета"

Учители: Мария Ангелова, Десислава Гагова

II група "Усмивки"